Gerçekte siz kimsiniz?

Gerçekte siz kimsiniz?

Gerçekte siz kimsiniz? Sizce en önemli kişilik özelliğiniz hangisi? Dürüstlük mü? Sorumluluk sahibi olmak mı? Kararlılık mı? Nezaket mi? Cesaret mi?

Kendinize hep yüksek hedefler belirleyip sürekli bunlara ulaşmaya mı çalışıyorsunuz? Belki de başkalarına çok önem veriyorsunuz.  Belki de zihniniz her zaman yeni projelerle, taze fikirlerle dolu. Sorunlara her zaman ilginç ve benzersiz şekillerde yaklaşıyorsunuz. Kim bilir?

Testi çözüp bunu öğrenmeye ne dersiniz?

Gerçekte siz kimsiniz?

Sizce en önemli kişilik özelliğiniz hangisi?

Sadece görünüşe bakarak gitmek istediğiniz yeri seçin

En sevdiğiniz sıcaklık hangisi?

Yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınızla buluşacaksınız ne yaparsınız?

Bindiğiniz uçak düştü ya da gemi battı, bir adada mahsur kaldınız. İlk yapacağınız şey nedir?

Gerçekte Siz Kimsiniz?
Hırslı, Tutkulusunuz
Kendinize hep yüksek standartlar belirliyorsunuz ve sürekli bunlara ulaşmaya çalışıyorsunuz. Hiçbir yerde çok uzun süre kalamıyorsunuz çünkü kendinizi daima daha öteye gitmeye, daha yükseğe çıkmaya zorluyorsunuz.
Düşüncelisiniz, başkalarına önem veren birisiniz
Başkalarına çok önem veriyorsunuz. Onların düşünceleri sizin için çok önemli. Bir şeyi sırf dış görünüşüne bakarak değerlendirmiyorsunuz. İnce eleyip sık dokuyan bir kişiliğiniz var. Bir karar vermeden önce her şeyi en ince ayrıntısına kadar hesaplıyorsunuz. Siz her zaman konuşmak yerine dinlemeyi tercih edenlerdensiniz.
Yaratıcısınız
Zihniniz her zaman yeni projelerle ilgili fikirlerle dolu. Kendiniz, çevreniz, her şey sizin için yeni bir ilham kaynağı. Sorunlara her zaman ilginç ve benzersiz şekillerde ele alıyor, alışılmadık yanıtlar üretiyorsunuz.
Asisiniz, İsyankar bir kişiliğiniz var
Her zaman yeni şeylere girişecek cesaretiniz var. Hep bir şeyleri farklı yapmak istiyorsunuz. Size hiçbir şey engel olamıyor. Her şeyi sorguluyorsunuz. Bazen otoriteye uymak size çok zor geliyor. İradesi kuvvetli, azimli, kararlı, sebatlı birisiniz. Bir o kadar da inatçı ve bildiğinden şaşmaz bir kişiliğiniz var. Ama yaratıcılık da en önemli kişilik özelliklerinden biri.
Azimli, kendini adayan bir kişiliğiniz var
Ne yaparsanız yapın, sonuna kadar sürdürüyorsunuz. İnanılmaz bir azminiz var. Bu bakımdan tam bir mükemmeliyetçisiniz. Amacınıza ulaşana kadar asla yılmadan sonuna kadar devam ediyorsunuz. Hiçbir şey odaklanmanıza engel olamıyor. Hiçbir şey sizi yolunuzdan geri çeviremiyor. Ama siz olunca bu sadece büyük hedeflerle sınırlı değil, en sıradan şeyler de bile tüm varlığınızı ortaya koyup amacınıza ulaşmak için var gücünüzle çalışıyorsunuz.

Share your Results:

Print Friendly, PDF & Email

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir